Już wkrótce – najważniejsze Targi dla branży medycznej MEDICA 2020

Wykonanie drenażu limfatycznego w warunkach domowych aparatem CarePump

Wydarzenia

Tegoroczne Targi MEDICA będą bezprecedensowe – ze względu na trwającą pandemię koronawirusa po raz pierwszy w historii odbędą się całkowicie w formule online. W jaki sposób organizatorzy zaplanowali przebieg Targów? Jak musieli przygotować się do nich wystawcy? Jakie atrakcje zostały przewidziane dla zwiedzających? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu. 

Formuła Targów Medica 2020 obejmuje 3 kluczowe segmenty: 

  • strefę wystawienniczą,
  • platformę networkingową,
  • konferencję. 

Strefa wystawiennicza 

Każdy z wystawców ma możliwość uzupełnienia własnego profilu, pełniącego rolę wirtualnego stoiska. 

 

Najważniejszą część wizytówki stanowi prezentacja produktów, na którą składa się opis, zdjęcia, materiały video oraz katalog, ulotka, bądź specyfikacja techniczna, którą można załączyć w formacie pdf. Każdy z produktów należy również przyporządkować do wiodącej kategorii, która umożliwi osobom zwiedzającym odnalezienie interesujących ich produktów. Na naszym profilu zaprezentujemy 3 aparaty do masażu uciskowego CarePump, które aktualnie posiadamy w sprzedaży oraz zapowiedź aparatów, które swoją premierę będą miały w przyszłym roku. 

 

Klimat Targów tworzą ludzie, więc i te nie odbyłyby się bez osób reprezentujących poszczególnych wystawców. Organizatorzy udostępnili możliwość stworzenia profili dla pracowników, zawierających zdjęcie, informacje na temat stanowiska oraz dane kontaktowe. Naszą firmę będzie reprezentował sam CEO – Bartosz Frydrych. 

Na budowanie zaufania wśród potencjalnych partnerów biznesowych ma wpływ również renoma firmy – zadbaliśmy więc o opis naszej działalności, z położeniem nacisku na historię marki CarePump, a także udostępniliśmy osobom, które odwiedzą nasze wirtualne stoisko katalog z możliwością jego pobrania – na wypadek gdyby któryś ze zwiedzających chciałby zachować go na później. 

 

 

Pozostałe segmenty targów – platformę networkingową oraz konferencję – omówimy dla nas w kolejnym wpisie, który pojawi się już podczas trwania Targów. Możemy Wam zdradzić, że dzięki możliwości wcześniejszego opublikowania wirtualnego stoiska nawiązaliśmy już kilka obiecujących kontaktów, z którymi szczegóły współpracy będziemy ustalać na spotkaniach, organizowanych na wcześniej wspomnianej platformie networkingowej. Nie możemy się już doczekać!

 

Autor: Dominika Czyrnek

Dominika Czyrnek to Ekspert firmy BardoMed w zakresie nowoczesnych rozwiązań w fizykoterapii i rehabilitacji. Entuzjastka zabiegów przezskórnej elektrolizy Epte w leczeniu pacjentów. Jako specjalista ds. marketingu chętnie podpowie również jak wypromować swój gabinet przy zastosowaniu niskobudżetowych rozwiązań.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Ciekawi nas Twoja opinia, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *