MEDICA 2020 – czas na podsumowanie!

Wydarzenia

Emocje po Targach już opadły więc czas na szybkie podsumowanie – Medica 2020 jako wydarzenia oraz naszego wystąpienia w roli wystawcy. 

Pomimo krótkiego okresu rejestracji, w Targach wzięło udział 1500 wystawców z 63 krajów. Na wirtualnych stoiskach zostało zaprezentowanych ponad 18 300 produktów, które przyciągnęły liczbę 45 tys. uczestników reprezentujących 169 narodowości. Powyższe liczby tylko potwierdzają pozycję lidera Targów Medica wśród wydarzeń tego typu. Pokazują również, że mimo trwającej pandemii wiele firm reprezentujących branżę medyczną nadal jest zainteresowana nawiązywaniem kolejnych relacji z międzynarodowymi partnerami oraz zwiększaniem swojej ekspansji na arenie międzynarodowej.

Nasz udział w Targach oceniamy bardzo pozytywnie. W ciągu 4 dni przeprowadziliśmy kilkanaście rozmów wideo z nowymi, potencjalnymi partnerami biznesowymi. Wydarzenie stanowiło również okazję do “odnowienia” relacji ze zwiedzającymi, którzy odwiedzili nasze stacjonarne stoisko w poprzednim roku. Udało nam się nawiązać relacje biznesowe z partnerami reprezentującymi takie kraje jak: Serbia, Arabia Saudyjska, USA, Tajlandia, Katar, Indie, Włochy, Litwa, Malezja, Austria, Portugalia, Chiny, Anglia.

 

 

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Targów podzielając nadzieję CEO Messe Düsseldorf, że w 2021 będzie możliwe spotkanie wystawców i uczestników tradycyjnej formie.

Autor: Dominika Czyrnek

Dominika Czyrnek to Ekspert firmy BardoMed w zakresie nowoczesnych rozwiązań w fizykoterapii i rehabilitacji. Entuzjastka zabiegów przezskórnej elektrolizy Epte w leczeniu pacjentów. Jako specjalista ds. marketingu chętnie podpowie również jak wypromować swój gabinet przy zastosowaniu niskobudżetowych rozwiązań.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Ciekawi nas Twoja opinia, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *